سفر ظریف به مسکو

Diposting pada

باید تلاش کنیم ابتکار عمل برای استقرار صلح در منطقه را به دست بگیریم. به ویژه که با آمدن جو بایدن نامزد پیروز دموکرات ها در انتخابات ریاست.

در سی و یکمین سفر ظریف به مسکو چه گذشت جهان نيوز

ظریف قرار بود آذر ماه به باکو و مسکو سفر کند که به خاطر شرکت در جلسات مربوط به بودجه در هیأت دولت به تعویق افتاد.

سفر ظریف به مسکو. گفته می شود تعویق آن سفر به مذاق روس ها خوش نیامد. این ششمین سفر ظریف به مسکو طی ۱۲ ماه گذشته و ۳۳مین باری است که او برای دیدار با مقامات روسیه به آن کشور سفر میکند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه امروز در جریان نشست خبری مشترک با فیصل بن فرحان همتای سعودی خود در مسکو از سفر قریب الوقوع محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان به روسیه خبر داد.

وزارت خارجه روسیه با توجه سفر ظریف به مسکو با انتشار بیانیه ای نوشت. سفر ظریف به باکو مسکو ایروان تفلیس و آنکارا از روز دوشنبه وی مسائل دوجانبه آخرین تحولات قفقاز پروژههای در دست همکاری و بررسی زمینههای گسترش صلح و ثبات در منطقه را از اهداف این سفر خواند. محمد جواد ظریف در ادامه سفر منطقه ای خود به کشورهای حوزه قفقاز وارد مسکو شد.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز سه شنبه و در بدو ورود به مسکو اظهار داشت. سفر محمد جواد ظریف به روسیه بخشی از راهبرد فعال دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران برای تقویت مناسبات دوجانبه با مسکو و همچنین کاستن از تنش هایی است که قدرت های فرامنطقه ای در منطقه ایجاد کرده اند. مجموعا این سفر از جهت همکاریهای دو جانبه و چند جانبه منطقه ای بویژه در حوزه قفقاز دستاوردهای خوبی داشت.

ظریف پیش از این نیز سفری به باکو داشت و با رئیس جمهور وزیر خارجه و معاون نخست وزیر دیدار و گفت وگو کرد و پس از مسکو نیز به ایروان و از آنجا به تفلیس سفر خواهد کرد. به دنبال تشکیل اتحادیه همکاری ۶ جانبه در منطقه هستیم و این مهمترین هدف این سفر منطقه ای به کشورهای حوزه قفقاز است. مسکو – ایرنا – محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پایان سفر خود به مسکو گفت.

وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس خبری پس از دیدار با فیصل بن فرحان آل سعود. به گزارش ایسنا برجام همکاریهای دوجانبه و تحولات منطقه ای محور رایزنی های وزیر خارجه کشورمان در مسکو خواهد بود. ظریف بنا بود حدود دو ماه پیش سفر خود به مسکو را انجام دهد که به تعویق افتاد و الآن این سفر انجام می شود.

پس از آن نیز وزیر خارجه جمهوری آذربایجان به تهران آمد و با ظریف و دیگر مقامات ایرانی دیدار و گفت وگو کرد. به ویژه که با آمدن جو بایدن نامزد پیروز دموکرات ها در انتخابات ریاست. ترکیه مقصد آخر سفر رئیس دستگاه دیپلماسی جمهوری.

به گزارش اسپوتنیک سرگئی لاورف وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در ماه جاری میلادی به مسکو سفر خواهد کرد. تماس های بین مقامهای. محمدجواد ظریف در سفر خود به مسکو به دنبال چه بود این ششمین سفر ظریف به مسکو طی ۱۲ ماه گذشته و ۳۳مین باری است.

گفت و گوهای سیاسی میان روسیه و ایران فشرده تر شده است و روسای جمهوری دو کشور سال گذشته چهار بار گفت و گوی تلفنی داشتند. گفته می شود تعویق آن سفر به مذاق روس ها خوش نیامد. ظریف بنا بود حدود دو ماه پیش سفر خود به مسکو را انجام دهد که به تعویق افتاد و الآن این سفر انجام می شود.

آقای ظریف در یک سفر منطقه ای از جمهوری آذربایجان عازم روسیه شده و قرار است پس از آن به ارمنستان گرجستان و. سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران روز شنبه از سفر محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه در راس هیاتی از. سفر ظریف به باکو مسکو ایروان تفلیس و ترکیه فارس.

سفیر پیشین ایران در جمهوری آذربایجان سفر ظریف به مسکو و باکو را در راستای تلاش جدی ایران برای خاتمه دادن به مناقشه قره باغ خواند و گفت. با توجه به نیاز جمهوری اسلامی برای نگه داشتن روسیه در کنار خود رویکردی بر مناسبات دو کشور. قاسم محبعلی مدیرکل پیشین خاورمیانه وزارت خارجه رژیم با اشاره به افتضاح سفر قالیباف و نیز ۳۰بار سفر خفت بار ظریف به مسکو نوشت.

وزارت خارجه روسیه در آستانه سفر ظریف به مسکو به توسعه فعال روابط دوجانبه نیز توجه کرده و یادآور شده است که. لازم به ذکر است پیش از این سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه از سفر ظریف به مسکو خبر داده بود و ماریا زاخارووا سخنگوی دستگاه دیپلماسی روسیه نیز اعلام کرد که وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران.

سفر وزیر خارجه ایران به مسکو مذاکره لاوروف و ظریف درباره برجام

ظریف در کنفرانس خبری با لاوروف آژانس را تهدید کرد In 2020 Decor Painting Home Decor

سه شنبه 16 مهر 1398 08 10 2019 Tue Playbill 10 Things Broadway

شنبه 12 مرداد 1398 03 08 2019 Sat Lst

در سی و یکمین سفر ظریف به روسیه چه گذشت ایرنا

سفر پرحاشیه قالیباف به مسکو نامه رهبر ایران به پوتین به رئیس مجلس روسیه داده شد Bbc News فارسی

پنجشنبه 27 دی 1397 17 01 2019 Thu Oval Face Makeup Face Makeup Oval Faces

سفر قالیباف به مسکو برای گفت وگو درباره برجام و ارسال پیام ایران به پوتین

Lebanon At Least 78 Killed As Huge Explosion Rocks Beirut The Guardian In 2020 Beirut Beirut Explosion Explosion

دوشنبه 16 دی 1398 06 01 2020 Mon In 2020 Boarding Pass Mobile Boarding Pass Airline

نتایج سفر ظریف به آفریقا به جهانگیری ارائه می شود Nun Dress Fashion

یک روز با ظریف در مسکو انتقال پیام روحانی به پوتین خبرگزاری فارس

محور گفت وگوهای ظریف در ۲۹ امین سفر خود به روسیه چیست ایرنا

پنجشنبه 20 تیر 1398 11 07 2019 Thu Food Beef Meat

Pin Op سرخط خبرهای روز

سفر ظریف به مسکو و پکن ایرنا

گزارشی از واکنش باند غالب نظام در قبال اظهارات آخوند روحانی سیمای آزادی تلویزیون ملی ایران ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ Desktop Screenshot

محمدجواد ظریف در سفر خود به مسکو به دنبال چه بود ایران Dw 27 01 2021

ادامه واکنش ها به سفر قالیباف به روسیه مجلس توپ را به زمین وزارت خارجه انداخت Bbc News فارسی

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *