غرض ز مسجد و میخانه ام

Diposting pada

غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه منست مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه منست از آن زمان که برین آستان نهادم روی فراز مسند. دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما غزل شماره ده حافظ شیرازی دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما به همراه معنی و تعبیر فال حافظ برای مطالعه این شعر زیبا و تعبیر فال آن با سایت تفریحی پارسی سرا همراه باشید.

فال حافظ Posts Facebook

غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است شکر خدا که از مدد بخت کارساز بر حسب آرزوست همه کار و بار دوست بازپرسید خدا را که به پروانه کیست می دهد هر کسش.

غرض ز مسجد و میخانه ام. یعنی هر کجا باشم وصال تو. ۴_غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است خداوندا ای معشوق ازلیم تو خود گواه انی که این اوارگی و مقیمی این حقیر در مسجد و ومیخانه و کوی نماینده و. حال در این غزل و کلام راه مسجد و میخانه را نشان می دهدو آشکارا نیت و سو قصد خود را به عالم بیان می کند که بین ره مسجد و میخانه راهی باریکی است که باید برای رسیدن به آناول به پختگی و کمال برسیو تا رسیدن به آن طاقت دشوار و.

غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه من است از آن زمان که بر این آستان نهادم روی فراز. دانلود آهنگ قدیمی محمدرضا شجریان ره میخانهسوپرایز اختصاصی رسانه موزیکو دانلود آهنگ قدیمی و بسیار جذاب ره میخانه و مسجد کدام است با صدای استاد محمدرضا شجریان با بهترین کیفیت موجود و شعر ترانه. دانلود آهنگ محمدرضا شجریان بنام ساز و آواز ره میخانه Download Music Mohammadreza Shajarian Saz o Avaze Rahe Meykhaneh به صورت اختصاصی از سایت ام اس بی موزیک آهنگ ساز و آواز ره میخانه هفتمین آهنگ از آلبوم محمدرضا شجریان بنام بی تو به سر نمیشود می.

ای پادشاه صادقان چون من منافق دیده ای با زندگانت زنده ام با مردگانت مرده ام منافق به نظر اشتباه می رسد و واژه صحیح موافق است حتی از نظر معنایی هم خیلی به جمله و ابیات دیگر مرتبط هست و کلا تا جایی که. الغرض تکیه کلامی است به معنی مقصود این است. غزل ترانه چنگ – فال حافظ یکی از شاهکار هایی است که در پوشش ظاهر مفاهیم عرفانی سروده شده و کمال ظرافت و هنرمندی در پنهان ساختن مقصود آن به کار رفته است.

غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است غرضم از مسجد و میخانه وصال شما است و خدا گواه من است که خیالی و فکری جز این ندارم. یعنی هر کجا باشم وصال. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه من است از آن زمان که بر این آستان نهادم روی فراز.

ز پادشاه و گدا فارغم بحمدالله گدای خاک در دوست پادشاه من است غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه منست مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه منست از آن زمان که برین آستان نهادم روی فراز مسند. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است.

او گوشه میخانه را برای خود به عنوان عبادتگاه می شمارد و هر صبح می فروش. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه من است از آن زمان که بر این آستان نهادم روی فراز. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است مگر به تیغ اجل خیمه برکنم ور نی رمیدن از در دولت نه رسم و راه من است از آن زمان که بر این آستان نهادم روی فراز.

و گاهی بی الف و لام نیز به همین معنی به کار رود. غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شماست جز این خیال ندارم خدا گواه من است غرضم از مسجد و میخانه وصال شما است و خدا گواه من است که خیالی و فکری جز این ندارم. ز ما دست ای شیخ مسجد بدار خراباتیان را به مسجد چکار ردا کز ریا بر زنخ بسته ای.

دایان شاپفروشگاه اینترنتی دایانفروش پوشاک و کفش و کیف مردانه و زنانهساعت دیواری منم که گوشه میخانه خانقاه من است دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک. به میخانه آی و صفا را ببین ببین خویشتن را خدا را ببین با توجه نسخه ی تصیح محمدعلی امامی چاپ خیام.

غزل شماره 53 تبریکده

حافظ خوانی صبحدم Hashtag On Twitter

غزل شماره ۵۲ مجموعه اشعار و آثار دکتر عبدالحسین جلالیان

گنجور حافظ غزلیات غزل شماره ۱۷۳

Http Iec Md Org Pdf Hafez Pdf

بارانیさんのツイート غرض ز مسجد و میخانه وصال شماست و گرنه باده و سجاده هست در منزل

شرح غزلی ات حافظ غزل پنجاه و دوم لب المیزان

برگزیده برگ سبز برنامه شماره 146

متن غرض ز مسجد و میخانه ام وصال شم زیبا متن

غزل ۰۵۳ منم که گوشه میخانه خانقاه من است مستانه

U O Uˆo O O O U O O Uƒu Uƒo O U U O

تازه های گنجور

فال حافظ از دیوان حافظ Fale Hafez مسند خورشید منم که گوشه میخانه خانقاه من است غزل 53 104

غزل تاروت رنگی

غزل ترانه چنگ فال حافظ

شرح و تفسیر غزل شماره 53 دیوان حافظ شیرازی دیدار جان

غزل شماره 53 حافظ منم که گوشه میخانه خانقاه من است ستاره

منم که گوشه میخانه خانقاه من است

گنجور حافظ غزلیات غزل شماره ۵۳

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *