هرم طلایی کشف شده در اکوادور

Diposting pada

نوع جدیدی از ویروس کرونا در اکوادور شناسایی شده است که ارتباطی با نوع جهش یافته در انگلیس ندارد. حفاری هنوز در مراحل اولیه خود است بنابراین هنوز اندازه هرم تخمین زده نشده است.

عجایب هستی گنجینه ای گنجینه های کشف کرده اند تونلهای اسرارآمیزی کتابخانه گروهی مختلفی باستانی پیام رسان سروش پلاس

نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر.

هرم طلایی کشف شده در اکوادور. کریچلو در این باره می گوید. کیتو پایتخت کشور اکوادور مملو از جاذبه های گردشگری و تاریخی است. 1اگر دمای جوش آب را بر 1618 تقسیم بکنیم عدد 618 بدست می آید که دمای استریلیزاسیون از بین بردن میکروب ها است.

مصر اعلام کرده که باستان شناسان در این کشور ده ها تابوت را کشف کرده اند که قدامت شان به ۲۶۰۰ سال قبل می رسد. اما بدون شک مشهورترین جاذبه گردشگری در منطقه تاریخی کیتو کلیسای جامعه مسیح است. نسبت طلایی و دما.

پس از آنکه یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اکوادور مدعی شد که در انتخابات روز یکشنبه تقلب صورت گرفته شورای انتخابات این کشور اعلام کرد که برای شفاف سازی این انتخابات بخش اعظم آرای سراسری اخذ شده مورد بازشماری. این کلیسای باشکوه از طلا ساخته شده و تقریبا هرچیزی در این کلیسا با روکشی از طلا پوشانده شده است. نسبت طلایی و دما.

براساس اعلام خبرگزاری فرانسه آرائوز ۳۶ ساله نامزد ائتلاف اتحاد برای امید ۳۱. این سه هرم باشکوه ترین سازهی به جا مانده از مصر باستان است که جزو هفت عجایب دنیا می باشد و هنوز هم خیلی از راز و رمزهای مربوط به آنها کشف نشده است. آندرس آرائوز بر اساس شمارش رسمی آرای انتخابات ریاست جمهوری اکوادور پیشتاز است اما احتمالا ۱۱ آوریل باید در دور دوم نیز به رقابت بپردازد.

هرم خورشید در ابتدای قرن ۲۰ بازسازی شد و در سال ۱۹۷۱ باستان شناسان یک راه ورودی ناشناخته ۹۷ متری کشف کردند که به سمت غاری می رفت که دقیقا در زیر نوک هرم خورشید قرار داشت. حسین مرادی ۰۴ دی ۹۹ ساعت ۱۰۱۵ دانشمندان دانشگاه اسپرتو سانتو اکوادور توانستند نوع جدید ویروس کرونا را در این کشور شناسایی. دانشگاه اسپرتو سانتو اکوادور از کشف نوع جدید ویروس کرونا در این کشور خبر داد ۰ ارسال شده توسط.

رکود اقتصادی و نارضایتی عمومی باعث بازگشت به سوی سیاست های مردمی در دهه ۱۹۶۰ شد در حالیکه شرکت های خارجی در ناحیه آمازون اکوادور منابع نفتی کشف کرده و آن ها را توسعه می دادند. بد نیست بدانید هرم خورشید از نظر حجم از هرم خئوپس. در حیوانات نیز می توان کاربرد نسبت طلایی را دید که در زیر نمونه هایی از آن آورده شده است.

هرم آفتاب Pirámide del Sol نام بزرگترین هرم از یک مجموعه اهرام تاریخی ساخته شده در تئوتیهواکان است. در حیوانات نیز می توان کاربرد نسبت طلایی را دید که در زیر نمونه هایی از آن آورده شده است. یکی از جاذبه های تاریخی باشکوه این کشور در محله ی قدیمی پایتخت شهر کیتو قرار گرفته کلیسایی که با بناهای مختلفش به شکل یک.

این تابوت های باستانی نزدیک یکی از اهرام مشهور کشف شده اند. 1اگر دمای جوش آب را بر 1618 تقسیم بکنیم عدد 618 بدست می آید که دمای استریلیزاسیون از بین بردن میکروب ها است. محققان معتقدند که سنگ نوشته های کشف شده در کف یک اتاقک مخفی در بزرگترین هرم نقشه های مهندسی و نوعی علم ریاضی هستند.

همچنین گفته می شود سردر گرانیتی و بلوک های سنگی کشف شده می توانند اطلاعاتی از ساختار داخلی هرم در اختیار باستان شناسان قرار دهند. نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شود. آقای لو توانست در دیوار یکی از زیارتگاه های ایران دو نوع از این کاشیکاری ها بزرگ را که با کاشی های هم شکل ساخته شده بود کشف کند به گونه ای که ظاهرا از نسبت طلایی فیثاغورثی تبعیت می کردند.

کار در اکوادور معرفی رشته های مورد نیاز کار در اکوادور و فرصت های شغلی و سرمایه گذاری مورد نیاز اکوادور و شرایط کار در اکوادور در متن زیر با ما همراه باشید تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا از پذیرش حضوری مسافران. این هرم در قرن سوم میلادی ساخته شد و سومین هرم بزرگ جهان است. اکوادور سرزمین جاذبه های تاریخی و فرهنگی ست که در پشت شگفتی های طبیعی پنهان شده اند.

جزئیات کشف شهر گمشده غول ها در منطقه کشف شده یک سازه هرم مانند بزرگ وجود دارد که ۸۰ متر مربع زیربنا و ۸۰ متر ارتفاع دارد. کشف هرم کریستالی در زیر مثلث برمودا کشف هرم کریستالی در زیر مثلث برمودا غواصان امریکایی و فرانسوی به تازگی در زیر مثلث برمودا هرمی شفاف و صاف کشف کردند که طول پایه آن ۳۰۰ متر و ارتفاع ۲۰۰متر و به فاصله ۱۰۰متر از سطح. آلمان و جهان کشف مومیایی های ۲۰۰۰ ساله با زبان طلایی در مصر گروهی از پژوهشگران از جمهوری دومینیکن و مصر در.

در سال ۱۹۷۲ ساخت لوله نفتی آندیان که نفت را. این سازه عجیب از بلوک های سنگی بزرگ تشکیل شده که به صورت نامنظم برش خورده اند و وزن هرکدام از این.

کشف موجودی عجیب در اکوادور عکس

اسرار مومیایی ها

کشف تونل های مخفی زیر هرم ماه

دنیای اسرار

بررسی ای نو از تئوری بیگانگان باستانی Ancient Aliens

مهمترین آثار باستانی ایران در موزه های خارجی

راهنوردی های نمای خیابان مصر درباره Google Maps

Http Khorasannews Com Newspaper Pagepdf 81298

پدر کرسپی و کتابخانه طلایی تایوس رسانه ملی میهنی ایران

تونل های زیرزمینی در سراسر جهان که تونلهای بین قاره ای را ایجاد کرده است

در سال 1980 هرم طلایی در اکوادر کشف شد که از 13 طبقه ساخت ویسگون

دنیای اسرار آمیز صفحه 127

تمدن های مرموز و عجیبی که به طرز اسرارآمیزی ناپدید شده اند از شهر گمشده طلایی تا همکاران موجودات فرازمینی تصاویر

کشف صد تابوت مومیایی و ۴۰ مجسمه در ساقرای مصر عکس

عجیب است اما قوم متمدن آزتک ها آدمخوار بوده اند

تمدن کهن جی ثبت است بر جریده عالم دوام ما

20مرداد افتتاح موزه لوور فرانسه در پاریس

غیر قابل توضیح ترین آثار باستانی که تاکنون پیدا شده اند اسرارآمیزترین آثار باستانی

پدر کریسپی

Tinggalkan Balasan

Alamat email Anda tidak akan dipublikasikan. Ruas yang wajib ditandai *